HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Банер од Форумот

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin


Број на мислења : 11
Registration date : 2008-06-13

ПишувањеПредмет: Банер од Форумот   Нед Јун 15, 2008 12:48 pmКод:

<A HREF="http://www.reklami.tk"><IMG SRC="http://pic.mkd.net/images/802421reklami.png" border=0></a>

Доколку го поставите банерот од REKLAMI.TK на вашата веб страна пишете овде и испратете ни го вашиот банер на www_reklami_tk@yahoo.co.uk кој е пожелно да е широк 180px, а потоа вашата реклама ќе биде поставена како ВАЖНА ТЕМА и вашиот банер ке биде поставен на десната страна од форумот!!!


Последната промена е направена од Admin на Чет Јун 26, 2008 1:48 am. Мислењето е променето 5 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://reklami.bigforumpro.com
BesTipsБрој на мислења : 5
Registration date : 2008-06-13

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Нед Јун 15, 2008 1:13 pm

Еве јас го поставив банерот на WwW.BesTips.Tk & WwW.BesTipsForum.Tk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
стефанБрој на мислења : 4
Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Нед Јун 15, 2008 3:30 pm

i jas go postaviv www.atmkd.co.cc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.atmkd.co.cc   /   www.atmkd.forumakers.com
Master 1x2tipsБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Пон Јун 16, 2008 9:45 pm

Поставен ваш банер на www.1x2tips.wordpress.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin


Број на мислења : 11
Registration date : 2008-06-13

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Вто Јун 17, 2008 1:09 am

Видов дека на www.ia111.com има банер од нашиот форум и затоа нивната реклама ке биде поставена како ВАЖНА ТЕМА !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://reklami.bigforumpro.com
bavarecБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-06-17

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Вто Јун 17, 2008 9:01 pm

Поставен е банеров на http://euro2008.velesonline.com и на http://bayernmkd.wordpress.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
VMForceБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Вто Јун 24, 2008 12:10 pm

Поставив банер на www.evropa-irc.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
superboyБрој на мислења : 3
Age : 25
Местолокација : Skopje
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Пон Aвг 18, 2008 5:36 pm

Банер на www.3dfor.co.cc,очекувам и вие истот да го направите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
superboyБрој на мислења : 3
Age : 25
Местолокација : Skopje
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   Пон Aвг 18, 2008 5:37 pm

Не сакам банер,може ли линк да ми ставите од десната страна?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Банер од Форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Банер од Форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Рекламирај го твојот сајт БЕСПЛАТНО !!! :: WWW.REKLAMI.TK :: За Форумов-
Отиди до: