HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 MovieMk.heavenforum.com

Go down 
АвторПорака
MovieMk.heavenforum.comБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: MovieMk.heavenforum.com   Чет Јун 26, 2008 8:28 pm

Форум за симнување на филмови и преводи.
Моментално MovieMK има потреба од модератори, значи кој е заинтересиран нека се регистрире на форумот и нека ги види кои се условите за да станеш модератор. Кој заваре тој товаре. Форумот е нов и затоа бараме толку малце за да станете дел од модераторскиот тим.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
MovieMk.heavenforum.com
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Рекламирај го твојот сајт БЕСПЛАТНО !!! :: Реклами на веб страни :: Форуми-
Отиди до: