HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Промовирај ја твојата веб страна бесплатно

Go down 
АвторПорака
Promoviraj.co.ccБрој на мислења : 7
Registration date : 2008-06-13

ПишувањеПредмет: Промовирај ја твојата веб страна бесплатно   Пет Јун 13, 2008 11:41 pm

Се што треба да на правите е да се регистрирате бесплатно и да се активирате на емаил ( доколку сакате, а доколку нејќете админот ќе ве активира во рок од 24 часа.).
Линкови за пристап до форумот:
www.promoviraj.co.cc
www.promoviraj.forumotion.com
www.promoviraj.co.nr
www.promoviraj.tk
www.pmoj.tk
и други има ама можете да ги прочитате во тема во форумот...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Promoviraj.co.ccБрој на мислења : 7
Registration date : 2008-06-13

ПишувањеПредмет: Re: Промовирај ја твојата веб страна бесплатно   Нед Јун 15, 2008 3:32 pm

Имаме нови линкови за пристап до форумот.
www.promoviraj.no-ip.info
www.promoviraj.8rf.com
www.promoviraj.it.tt
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Промовирај ја твојата веб страна бесплатно
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Рекламирај го твојот сајт БЕСПЛАТНО !!! :: Реклами на веб страни :: Форуми-
Отиди до: