HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Насмевни се

Go down 
АвторПорака
Promoviraj.co.ccБрој на мислења : 7
Registration date : 2008-06-13

ПишувањеПредмет: Насмевни се   Нед Јун 22, 2008 11:06 pm

Посетете го порталот Насмевни се www.nasmevnise.mkd.net . На него можете да најдете смешни: слики, клипови, огласи, факти, вицеви... Исто така веб страната има и форум www.nasmevnise.mkd.net/forum . Порталот и форумот се сеуште нови затоа не се многу добри. Наскоро се планира да се купи домен и да се префрли на купен хостинг. Насмевни се - Бидејќи насмевката го продолжува животот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Насмевни се
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Рекламирај го твојот сајт БЕСПЛАТНО !!! :: Реклами на веб страни :: Портали-
Отиди до: