HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Баерн Минхен - информатор

Go down 
АвторПорака
bavarecБрој на мислења : 3
Registration date : 2008-06-17

ПишувањеПредмет: Баерн Минхен - информатор   Вто Јун 17, 2008 8:53 pm

Најдобар блог за Баерн Минхен на Балканот...
вреди да се посети и ако не сте фан на Баерн, а тие што се фанови, препорачливо е секојдневна посетаWink
http://bayernmkd.wordpress.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Баерн Минхен - информатор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Рекламирај го твојот сајт БЕСПЛАТНО !!! :: Реклами на веб страни :: Блогови-
Отиди до: